Miesto pre vašu tvorbu. Staňte sa súčasťou komunity

pohyb je kúsok štastia

Ako Trenčania o nový futbalový chrám prišli

Politika Ako Trenčania o nový futbalový chrám prišli

Nerozumiem sa futbalu, ale eurofondom áno. Napriek tomu je mne, ale aj každému ďalšiemu Trenčanovi zrejmé, že trenčiansky futbal je na vzostupe. Hovoria o tom výsledky v lige. Hovorí o tom návštevnosť zápasov. A nakoniec, hovorí o tom hospodárenie klubu a schopnosť pritiahnuť doňho solídneho zahraničného investora. Dejiny sa ale opakujú v tom, že ľudská hlúposť vždy dokáže zvrátiť pozitívny vývoj. Mestskí poslanci v Trenčíne o tom rozhodne vedia svoje.

• 29. sep 2014
  • Prečítané: 762x
Skutočné super prsia a štíhla línia -Ideš hore na Bažant Pohode! :)

Skutočné super prsia a štíhla línia -Ideš hore na Bažant Pohode! :)

Svet sa zbláznil a žiť fit nebolo nikdy predtým tak in, ako je dnes. Každý chce tehličky na bruchu a krásnu postavu. Šialenstvo umožňuje, aby ľudia uverili, že hltaním tabliek lákavého vzhľadu ich hrudník poprie gravitáciu a postava naberie rozmery antického hrdinu. Po minutých eurách a vyprázdnených liekovkách každý nachádza skor, alebo neskôr pravdu. Skratky neexistujú. Pot, drina, disciplína, rozumné stravovanie a radosť z pohybu sú jediná cesta k postave snov. Jeden zo spôsobov ako na to, som predstavil v predchádzajúcom blogu. Raz vidieť je ale lepšie ako stokrát čítať a preto všetkých čo chcú zakúsiť Street Workout na vlastnej koži pozývam do Street Workout zóny Ideshore.sk na Bažant Pohodu.

• 30. jún 2013
  • Prečítané: 0x
IDEŠ HORE ako Arnold, alebo ako cviky na chrbát a brucho milovať.

IDEŠ HORE ako Arnold, alebo ako cviky na chrbát a brucho milovať.

„Vždy keď niekde hýriš a mrháš svojím časom, niekto iný v tom istom momente na sebe tvrdo maká, stáva sa múdrejším a víťazí." Túto vetu povedal Arnold, ktorý ako 21-ročný dorazil do Ameriky, asi mesiac potom, čo nás Rusi v roku 1968 prišli "oslobodiť". Filmoví producenti sa chytali za hlavu pri pomyslení, že táto hora svalov so smiešnym prízvukom, by raz mala byť filmovou hviezdou. Arnold mal ale pravidlá filmového biznisu na háku, rovnako ako všetkých pochybovačov. Stal sa megahviezdou a o 35 rokov najmocnejším mužom Kalifornie - najbohatšieho a najľudnatejšieho štátu v USA.

• 12. máj 2013
  • Prečítané: 4 883x